JÚLOVÝ JOGOVO-REGENERAČNÝ POBYT V TALIANSKYCH DOLOMITOCH “VÝPRAVA ZA JOGOU A NOVOU KULTÚROU”

Dátum a miesto konania: 7.- 12. júl 2024
oblasť Lago di Garda, Severné Taliansko

Cena za program: 360 EUR

Rozpis ceny:

ubytovanie 5 nocí s raňajkami vo vile v Carres

vegetariánska strava počas študijno-jógových dní 3x večera a 2x obed

4 x ranné cvičenie jógy

sprievod pri horskej turistike (vychádzka do Naone a okolia / ferrata v okolí )

Nezahrnuté v cene:

2 x individuálna večera a individuálny obed

zapožičanie ferratovej výstroje v prípade záujmu

individuálna doprava / odporúčame zdieľanú dopravu

cestovné poistenie

Na čo sa môžete tešiť?

Podujatie je vhodné pre účastníkov jógových kurzov a nových záujemcov o jógu, novú kultúru bývania a stravovania v inšpiratívnom prostredí talianskych Dolomitov.

Počas pobytu zažijeme jogové dni v Ekologicko-kultúrnom centre Naone, kde prebieha kontinuálne jogové vzdelávanie v zmysle Novej jógovej vôle medzinárodne uznávaného učiteľa jogy Heinza Grilla. Spoznáme nový prístup k bývaniu a architektúre – v centre Naone, v Dome krásy v Tenno a vo vile v Carres, ktorý sa vyznačuje harmonickými formami, ktoré pôsobia ozdravne. Načerpáme sily z kvalitného vegetariánskeho jedla, ktorého príprava vychádza z princípov celostného zdravia. Očarí nás nádherná príroda Dolomitov počas spoločnej horskej túry a ferraty, s možnosťou kúpania v horských jazerách.

Heinz Grill so svojimi spolupracovníkmi intenzívne pracuje na syntéze medzi spiritualitou a rôznymi oblasťami života. Okrem jogy môžete na pobyte zažiť aj umelecké aktivity ako spev, koncentračné cvičenia a pozorovanie prírody, podnety k výžive, medicíne či iným oblastiam, podľa témy konkrétneho podujatia.

Členovia organizačného tímu: Jozef Kluvanec, Viera Uhrinová, Miriam Bellušová. Predpokladom účasti je aktívny prístup a záujem o nové témy a rozvoj.

Viac podrobností u kontaktnej osoby podujatia:

Jozef Kluvanec, e-mail: jozef.kluvanec@gmail.com tel: 421 905 345 197

 
 

REZERVOVANIE PODUJATIA

Jogovo-regeneračný pobyt v talianskych Dolomitoch: 360 eur
Vstupenky: Neomezené
Vstupenka Jogovo-regeneračný pobyt v talianskych Dolomitoch: 360 eur je vyprodána. Můžete vyzkoušet jinou vstupenku nebo jiné datum.

Yoga teachers have updated the policy on cookies. They use cookies to improve the functionality and performance of the website, as well as to manage marketing activities.